Škola účtovníctva

Škola účtovníctva prakticky na PC

Pre výber konkrétneho kurzu vyberte položku v ponuke kurzov v ľavom paneli.

Prečo odporúčame kurzy jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva na PC

Vďaka nemalej investícii do výpočtovej techniky a prechodu z papierového ručného účtovníctva na elektronické účtovníctvo v PC sa nám podarilo výrazne skrátiť časový rozsah kurzov. Vzhľadom na túto úsporu sme alikvotne znížili i cenu za kurz. Dnes už nikto neúčtuje ručne - odmietnite kurzy, v ktorých sú počítače používané len na ilustráciu programu. Ak hľadáte najkvalitnejší kurz za dobrú cenu, ste na správnom mieste.

Overte si či kurz účtovníctva, o ktorý máte záujem, je skutočne vyučovaný počas celej doby trvania na PC. Krátka ukážka práce na PC nestačí. Bez vedomosti účtovania na PC, budú Vaše vedomosti a skúsenosti zastarané a nedostatočné.

Kurzy jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva na PC

Komu sú kurzy určené
Kurzy sú určené i pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu bežnú problematiku účtovania v účtovníctve.

Cieľ kurzu

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

Spôsob vyučovania
Kurz jednoduchého, podvojného mzdového účtovníctva sa vyučuje na PC v počítačových programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros, v programe Pohoda a v MRP.

Certifikát
Kurz ukončíte získaním certifikátu od IJaV, ale aj od výrobcu programu spoločnosti KROS.

Študijné materiály
Študijné materiály sú zahrnuté v cene kurzu.

Platenie
Kurz sa platí minimálne 7 dní pred začatím kurzu. Počet účastníkov je obmedzený počtom počítačov, preto je rezervácia platná až po zaplatení poplatku za kurz.

Iné výhody

Prehľadné skriptá, moderné učebne, individuálny prístup, efektívna dĺžka kurzu, profesionálni lektori z praxe.

Kurzy účtovníctva:

Vytlačiť Odoslať e-mailom